Işık İnşaat Taahhüt ve İnşaat Makineleri İmalat Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi

1992 Yılında “Coşkun IŞIK” tarafından kurulmuştur. Makine imalatının yanı sıra her türlü inşaat makinesinin tamir, bakım ve yedek parça teminin de, Türk sanayisine hizmet vermekte olup önemli oranda iş istihdamı sağlayarak ülke ekonomisine katkı sağlıyor Işık Makine Ltd. Şti. 1992 yılından itibaren 1000 m2 alanı bulunan modern fabrikasında üretime başlamıştır.

 

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kalite politikası ile imalatına devam eden “ Işık Makine Ltd. Şti. “ her türlü bilgi alışverişine açık ve bu konuda bilgi toplayarak teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek ürünün imalatında,  teslimatında ve teslimat sonrası kalitesinin sürekliliğini sağlamaya devam ediyor.

 

Işık Makine Genel Müdürü Coşkun IŞIK, fiyatı, kaliteyi ve temini uygun tutarak müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Modern çalışma sistemi içerisinde kalite kontrol sistemleri, mühendislik çalışmaları, satış öncesi ve sonrası vermiş olduğu teknik hizmetler ve bayilik teşkilatı ile Türkiye’nin kaliteli ve güvenilir makine imalatçılarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Amacımız her türlü özel makine ve tesisatları konusunda sipariş üzerine ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve çözüm ortağınız olarak sizlere kaliteyi ve satış sonrası desteği sunmak olacaktır.

 

En iyi kaliteyi en iyi fiyata sunarak 20 yıla yakın süredir müşteri memnuniyetini sağlamaktayız, bu memnuniyetin sadece kaliteli makine teslimatı ile değil özellikle kaliteli teknik destekle sağlanabileceği bilincinde davranarak ISO 9001:2000 kalite yönetim belgesine uygun davranıyoruz. Sadece bir makine imalatçısı olarak değil aynı zamanda hizmet verdiği değerli müşterilerine 365 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Kendi sektörünün Türkiye ve Dünya pazarında her konuda uzmanlaşmış lider firması olmak önemli hedeflerimiz arasındadır.

 

Temel değerlerini, müşteri memnuniyeti, kalite, son teknoloji, ar-ge sonucu inovatif düşünce, rekabete karşı kazanmak ve sorumluluk bilinci olarak en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin memnuniyeti ve ülke ekonomisine olan katkımızdır.